Poslední akce

Kamenice
home run

06.01.2022
Mumlava, Jizera

02.01.2022
Vltava

27.08.2021
Salza, Hinterwildalpenbach

05.08.2021
Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Více ...
  
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
 
[ Potápka ] 30.05.2005 - 23:10:07 :: Re: ty kujonko
Ahoj všichni. Koukám, že můj návrh byl pochopen zcela mylně. Nic špatného jsem tím nemyslela . Když si všichni myslíte, že nejsme dost dospělí na to, seznámit se někde o samotě v přírodě, tak souhlasím s nějakou tou terasou u hospody . Navrhněte konkrétní hospodu, ať se můžeme konečně domluvit.Ahoj Potápka

[ Pája ] 30.05.2005 - 22:52:14
No jestli to chcete hnát tak do extrémů tak potěš koště a radši hned dupnu na brzdy než se to tu nějak zvrhne. Radeji dávám přednost volnějšínu tempu a to že to zase někdo (Tom) převrátí zato já nemůžu. asi budu must lépe volit slova kdyš se dá převrátit i tak nevinné slovo jako je seznámit se. Nic méně když už se ptáš, já jsem nezadaný.

[ indi ] 30.05.2005 - 17:58:09 :: tomas,fik,paja
Ahoj panove,kluci a chlapci-jak to tak sleduju tak si myslim ze to mate mezi sebou ne zrovna valny??? Mam pocit, ze misto aby vas baby davali do kupy, tak to spis vypada, ze ve vas vyvolavaji tipickou chlapskou ryvalitu a na vzajem si nedate pokoj.No co,jste chlapy a kazdej je nejakej...Ja osobne mam radeji, kdyz je chlap pomalejsi a uprimejsi, nez kdyz "tlaci na pilu" - v tyhle uspechane dobe Ale ve finale je to vlastne uplne jedno, protoze tohle neni fakt zadna seznamka- takze Jestli ale muzu byt trochu zvedava kolik je vas vlastne svobodnych???

[ Zmáťa ] 30.05.2005 - 13:17:44 :: Pro Fíka
No, Pája psal "přibržděnej", a né "zabržděnej". A navíc, někdy je možná lepší být třeba i zabržděnej, než neubrzditelnej ... Perun

[ fik ] 30.05.2005 - 13:12:25 :: zavodeni,slezina,....
V prvni rade bych chtel paju podporit v jeho nazoru ze je zabrzdenej.Dale bych chtel rict ze zavody opravdu nejsou hlavne o tom jak dobre jezdis ale spis o zabave o tom poradne pokecat a uzit si to.Ten sraz bych udelal taky nejradsi v nejake zahradni restauraci a nejlip este v pizzerii.Dohodnete se prosim co nejdrive na terminu.Dekuji Fik

[ Zmáťa ] 30.05.2005 - 09:56:09 :: Seznamování ...
Právě jsem se vrátil z Ploučnice (ze Stráže do Brenné - nebylo to až tak nudné, jak jsem si původně myslel). Koukám, že se nám z diskuse začíná tvořit seznamka. To já musím být v tomto směru opatrný. Jako jeden z mála již jednu ženu vlastním (nebo ona mě?) a vzhledem k tomu, že si naše stránky čte, tak musím být co se týče známostí ne přibržděnej, ale přímo zastavenej. Jinak bych mohl být ! A koho by jste na příští Mumlavě lovili . Nicméně na posezení se těším . A taky na pivko, něco dobrého, ... . Perun

[ Pája ] 27.05.2005 - 21:15:32 :: seznamování
Optrná? To já jsem taky no řekněme spíš rovnou zbržděnej. A holek vemte klik kolik chcete aspoň bude výběr. A Teď važně jsem taky pro přírodu nebo aspoň pro nějakou terasu. Pokud tam nedbude nacpáno a nebo zavřeno tak za bývalím kinem okem je docela příjemné posezení s výhledem na štěpánku a nově zrekonstruovaný park s kostelíkem chodíme tam s klukama z práce na oběb a jsme velice spokojeni.Zatím ahoj

[ indi ] 27.05.2005 - 08:07:54 :: ty kujonko
Ahoj.Tak jsem zase po robote---prave mi zacina vikeeend!!!!   Boze, na to jsem cely tyden cekala... Potapko,ty jsi pekna kujonka-- chces vazne risknout jit s uplne cizima "klukama" (chlapama) ven do prirody? Ty schanis chlapa-PRIZNEJ SE :-) Teda doufam ze se neurazite kluci jsem holt trochu opatrna co se tyka "znamosti".No, snad bych mohla ukecat nejakou kamosku aby jsme nebyli v oslabeni... Ale jinak proti prirode nic nemam.Pokusim se pristi tyden zjistit jak je to s tim Havl.Brodem a uvidime co se bude dit. Tak se zatim mejte--- ja jedu za chvili na vylet.Kdo musi do skoly nebo pracovat---tak !!! SI TO UZIJTE ja uz nemusim.AHOOOOOOJ

[ Roman ] 27.05.2005 - 00:16:34 :: Re: termín schůzky
Ahoj mne je jedno jakej termin to bude hlavne ze to bude a kde no prece venku je to super v hospode si nemuzem poradne zabekat tak ja jsem pro prirodu ahoj Roman

[ Paja ] 26.05.2005 - 21:34:31 :: rodeo
Jo řikali ,ale za rok se toho hodně změnilo, já se změnil a jak, to musí posoudit jiní

[ Zmáťa ] 26.05.2005 - 20:09:40 :: Re: termín schůzky
Ano, a já vezmu nějakou tu dechovku. Ať máte radost! To je samo vtip! Co se mě týče, je mi to jedno. Hlavně, když se někde sejdem a zapaříme. Perun

[ Potápka ] 26.05.2005 - 19:53:26 :: termín schůzky
Ahoj všichni! To koukám, jak jste se rozepsali. Je vidět, že přestává téct voda. Sedíte víc u počítačů . Abych se vyjádřila k termínu sleziny: Je mi líto, ale koncem června opravdu nemohu. Už něco důležitého mám. Termín v červenci by mi vyhovoval. Vypadá to, že se na termínu snad dohodnem, ale ještě zbývá určit místo. Co navrhujete? Nešlo by to někde v zahradní restauraci( venku se lepší hovoří)? Je už krásně na to, být zalezlý v nějaké hospodě . Nebo by jsme se mohli sejít někde mimo město a zapařit z vlastních donesených zásob. Jestli vám to teda nepříjde blbý na první setkání .Čekám na vaši reakci. Ahoj

[ kajman ] 26.05.2005 - 18:47:43 :: diskuze
Ja jenom rikam, ze rodeovy zavody nejsou jenom o tom zavodeni ale hlavne o tech lidech a o pohodicce a vubec nezalezi na tom jak dopadnes. Proto tam jezdim rad a Fik ti to klidne potvrdi. Je to proste paradni moznost jak se potkat a pokecat se super lidma a jeste si u toho zajezdit. Nebo ty si snad myslis, ze tam jezdim jenom kvuli tomu zavodeni? Cos myslel tim poplacavanim po ramenou tio teda nevim a co se tyce tech otazek jestli jedete na zavody tak jeste loni jste tvrdili, ze letos budete jezdit ( je pravda ze me do toho vlastne nic neni) Nejvic me stve, ze se tam tenhle vikend asi nedostanu. Musim se naucit 3500 testovych otazek a zbyva mi na to 8 dni coz veru neni moc. takze to vypada, ze budu zase sedet na zadku

[ Pája ] 26.05.2005 - 17:21:23 :: klavesnice
Sakra nevím jak vám, ale někdo mi asi přehazuje na klávesnici písmenka???

[ Pája ] 26.05.2005 - 17:19:03 :: umění - zavodění
Tak jsem to myslel,ale neuměl napsat, ať každý dělá co jej baví svím spůsobem proti tumu nic nemám jen ŽADÁM ať se mě nikdo neptá jestli jedu na další závody odpověd je po 101 ne ( vytáčí mě to). Můj názor na závody a poplácávání si po ramenou je takový jaký je. Asi mi to skazili lidi, kteří mě do závodů nepřímo tlačili po pět let. Mě jen štve tahle uspěchná doba kdy se lidi pořád za něčím honí a zapomínaj že jsou lidi. Napádá mě spousta věcí, které bych mohl napsat o té Kadani, ale nebudu dráždít kobru bosou nohou, nemám zapotřebí vést tuhle debatu do extrémů, protože jsme každej z jinýho těsta a naše životní filosofie jsou tak odlišné, že se akorát zbytečně porafem, nic méně zajezdil jsem si super nic vic nic míń ,.! Pájo ty jsi uličník Perun

  
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.

[Tento obrázek uvidíte ještě 25 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Slavos / Photo : Djembees / Location : Gronda /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2024