Poslední akce

Kamenice
home run

06.01.2022
Mumlava, Jizera

02.01.2022
Vltava

27.08.2021
Salza, Hinterwildalpenbach

05.08.2021
Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Více ...
  
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
 
[ Zmáťa ] 13.03.2005 - 11:36:29 :: ZG
Ahoj Pájo, schválně jsem to nepřepisoval, abys měl o čem psát . Nyní to máš opraveno. Jenom doufám, že ten pádlista, co s tím ZG pádluje přes Atlantik dopádluje do Evropy ještě letos .

[ Pája ] 13.03.2005 - 10:31:02 :: jarní tání
Nazdar všichni, to se vám to tahá na vodu když máte načem, mám takovej pocit, že s tou mojí lodí přez ten atlantik snad pádlujou než aby to ty blbý amíci poslali letadlem Moje obavy se začínají naplňovat, bude voda a já nemám načem jezdit A eště sprdnu Tomáše, kdy už sakra přepíšeš to pitomý delirium na ZG mě je hanba mít na vizitce takovej šit A co naše žabky dlouho se nějak neozvaly, hálooooooooo jste tam někde?

[ Zmáťa ] 12.03.2005 - 20:22:19 :: Jarní tání
Ahoj, vypadá to, že v půli příštího týdne bude větší oteplení. Co byste řekli nějaké té jarní vodě v sobotu nebo neděli? Horní toky asi ještě nepotečou , ale třeba Sázava z Krhanic do Pikovic by mohla být bohatá na serfovací vlny...

[ Zmáťa ] 08.03.2005 - 00:09:51 :: Smajlíci
Vidím, že se používání smajlíků ujalo. To jsem rád . Ještě mě napadla jedna úpravička, ale to se nechte překvapit. A až začne tát, tak hurá na vodu. Já jsem byl dneska v tom bazénu taky (tedy teď již musím říkat včera) a docela dobrý. Dokonce se mi povedlo cosi jako náznak kocoura .

[ kajman ] 07.03.2005 - 22:58:00 :: tak nak vsechno
Ahoj- Pajo vyjmenovals to pekne, ale pise se Huka falls, Nevis Bluff a jak vis o Retrospectu? neni to ani v pruvodci a ze silnice to taky neni videt ale jinak vsechna cest mas to nastudovany . Smajlici jsou supe. Jo dneska jsme byli ekimovat a cim dal tim vic se tesim na vodu tak zatim zdarec vsichni

[ Pája ] 07.03.2005 - 16:28:50 :: fanynka
Ahoj žabky tak už jste tři, jo? Teda nic moc čekal jsem větší fanklub, ba ne všechna čest a dik za snahu ale stej ně by to chtělo přidat Jo a už se těším na to kalbu

[ Pája ] 07.03.2005 - 16:22:23 :: Ladis
No chlap jeden hambatej, vyhřejvá si šumky na Zélandu, kde je ta nejlepší smažba a eště nic nesjel. Hamba, fuj, styď se. Bez Hucka falls, Nwis bluf, a Retrospektu spátky ani nejezdi doufám, že jsem to v samém rozčílení napsal správně???

[ Zmáťa ] 07.03.2005 - 15:21:12 :: Smajlíci, hospoda
Ahoj, zprovoznil jsem smajlíky v diskusi . Snad budou fungovat dobře. Kdyby něco nešlo, dejte vědět. Budu strašně šťastnej . Také bychom měli dohodnout nějaký ten sraz, už mám docela žízeň . A komu není osmnáct, ten bude pít limču .

[ Potápka ] 06.03.2005 - 11:47:11 :: Re:Indiánka
Ahoj Indiánko, jsem ráda, že se mi někdo konečně ozval. Napiš mi, prosim tě, svůj kontakt na email: 1.potapka@atlas.cz a já ti napíšu podrobné informace. Napiš mi tam odkud jsi,kdy a jak se můžeme sejít, kolik ti je let a podobně. Máš ještě známí, kteří by se chtěli k nám přidat? S tebou jsme zatím tři. Těším se, že se naše skupina ještě rozroste a pak by jsme mohli kluky pozvat na sraz do nějaké restaurace. Těším se, že se blíže poznáme. Ahoj Potápka

[ ladis ] 06.03.2005 - 05:10:12 :: NZ
Ahojka kamaradi, jak se vede ja se tady mam dobre je tu krasne teploucko az nekdy az moc , alke zatim makam kazdy den a nic jsem zatim nesjel a ani nevidel. zatim zdarec ladis

[ Indiánka ] 05.03.2005 - 19:09:20 :: fanklub
Hoj hoj AHOJ!!!!   !!! Fanynko chci se přihlásit do tvého fanklubu.Přišlo mi to jako dobrý nápad.Vodáctví se mi líbí vodáky mám ráda ale bohužel nejezdím.Mám z vody hrůzu.Mám představu že budu na břehu v dokonalim trykotu budu poskakovat a fandit.Věřím že jste tolerantní a nebudete mě nutit k větším výkonům (neklaplo by to).Tak papapapapapapapa A AHOJ KYBLíKářI!!!!   !!!!  

[ Zmáťa ] 03.03.2005 - 15:01:11 :: Připomínky
Se smajlíky zkusím něco udělat. Ale jak mi to bude dlouho trvat nevím. Vložení příspěvku z první stránky přidám dneska v noci (jindy mi na programování nezbývá čas). Snad to bude vypadat dobře.

[ kajman ] 03.03.2005 - 11:49:22 :: videa
Tak já už to mám stažený heč! Jo jinak dát guestbook na první stránku je fajn nápad ale chtělo by to tam taky odkaz na vložení dalšího příspěvku aby se nemuselo jít zase přes diskuzi. jo jinak Fíku v pátek jedem do hlavního města tak s tím počítej. Jo ajestě tu trochu postrádám smajlíky. tomáši jde s tím něco dělat????   ????   ????   ??

[ Zmáťa ] 27.02.2005 - 22:21:11 :: Jackson Kayak
Hmm, tak já to postahuju, a až uděláme nějakou tu členskou schůzi (nejlépe v nějaké restauraci), tak vezmu notebooka a můžeme si to pustit. Mimochodem by pak mohl každý, kdo má nějaké fotky, videa, ... , to přinést na CD.

[ kajman ] 27.02.2005 - 22:03:46 :: fanclub
cus bus bambus fšichni. Tak jesm se dlouho neozval tak teď píšu. To je co?! Venku je pořád nechutná zima a vypadá to, že se tát zatím ani moc nechystá. Co se týče toho věku tomáši tak sázím asi na 15 a 1 měsíc. Jestli se nepletu- jestli jo tak ať dotyčná odpustí. Jinak ji pozdravuju. Nic moc konstruktivního momentálně nemám, ale jestli nemáte co dělat tak se jukněte na: www.jacksonkayak.com/techniques a tam si stáhněte nějaký povedený movie. Zatím čau jaá jdu zase dělat věci do školy- lidi jak já tu instituci MILUJU.

  
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.

[Tento obrázek uvidíte ještě 37 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Dan / Photo : Mudra / Location : Mrežnica, Chorvatsko 2005 /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2024