Poslední akce

Kamenice
home run

06.01.2022
Mumlava, Jizera

02.01.2022
Vltava

27.08.2021
Salza, Hinterwildalpenbach

05.08.2021
Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Více ...
  
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
 
[ Zmáťa ] 27.02.2005 - 21:41:51 :: Re:identita, fanklub
Hmm, tak to jako že s tím fanklubem to je vážný? Měl bych pro vás nápad na název: "Kyblíkáři's fan commando". Pokud budete chtít, můžeme vám tady na stránkách vyrobit sekci ... Případně odepiš na e-mail webmastera (to jsem prosím já, heč). Jinak pokud chceš, tak si myslím, že tě na kajaku naučíme. Pokud nemáš loď, tak teď je jedna k mání v našem bazaru. K tvému věku: 15 pryč je všeobecný pojem. To může být i 70. I když nakonec na tom až tak nezáleží. Hlavně abys nebyla Inža, nebo nějaký jiný "blafér". Ten mi psal již na steré stránky jako "Buchta". Teď se ale dušuje, že on v tomhle nejede. Tak snad jsi skutečná!

[ fanynka ] 27.02.2005 - 20:30:23 :: Re:identita
Ahoj. Abych odpověděla na tvou otázku,Pájo, říkají my Potápka, hádej proč asi? Kdyby jsi chtěl vědět ještě můj věk, tak my je patnáct pryč (už chvíly).Ohledně fanklubu jsem začala podnikat první kroky. Brzy ahoj Potápka

[ Fík ] 25.02.2005 - 21:40:29 :: fanynka
Mě by fan klub taky nevadil a rozhodně jsem pro jeho založení.Takže hodně štěstí při jeho zakládání

[ Pája ] 25.02.2005 - 15:32:40 :: identita
Ahoj fanynko, ptáš se jestli máš založit fanklub?? Odpovím za všechny JÓÓÓÓ. Jo a eště jedna věc máš ňáký jméno????   ????   ????   ????  

[ Fanynka ] 22.02.2005 - 21:48:07
Ahoj všichni, dlouho jsem se neozvala, protože jsem čekala na vyjádření všech členů, ale asi se nedočkám. Tu věc s fanklubem nechám ještě otevřenou, aby se všichni vyjádřili. Jestli se někdo chce ke mně přidat, stačí to sem napsat a nějak se skontaktujeme. Jezdit na vodu na kajaku nemám odvahu. Mě stačí sjet jednou do roka Vltavu (jen rekreačně) a to se pomalu na každým jezu koupu. Tak raději zůstanu u fandění a obdivování Vás. Zase někdy ahoj. Fanynka

[ Zmáťa ] 20.02.2005 - 16:40:57 :: Křehké dívky a voda
Nedá mi to, abych se k Pájovi nepřidal. Holek jezdí opravdu málo. Rád bych doplnil, že ono smažení není ve smyslu kuchařském, ale že je to jiný výraz pro pořádnou jízdu na divoké vodě. Takže se toho určitě bát nemusíte. Chcete-li začít, určitě mohu za všechny členy zodpovědně říct, že jste na té nejsprávnější adrese. Chcete-li to tedy zkusit na divoké vodě na kajaku nobo singlu (někteří kamarádi by se jistě nechali ukecat i na doubla), není nic jednoduššího, než nás zkontaktovat. Takže se těšíme a někdy snad na vodě ahoj.

[ Pája ] 20.02.2005 - 11:51:53
soráč za chyby, ale opravování mě zase nějak minulo tak soráč. já blb to dal omylem vložit dřív než jsem si to přečet.

[ Pája ] 20.02.2005 - 11:41:48 :: fanklub
Nazdar bazar, tak se mi doneslo, že se nám kdosi chystá založit fanklub. No to je sice super, ale nechtěli by jste radši začít taky smažit, co nato žabky????   ????   ?? Máme totiž zoufalý nedotsatek ženského obsazení a jediná žabka, co s náma jezdila, zmizla na Zeland předstírat studia, ale ve skutečnosti tam jela smažit, aby nám potom mohla natrhnout prrr_loutve. Hlavní důvod je, a cituji časopis Hydro: je mnohem příjemnější ležet vedle, i zneoprenu vybalené, krásně vonící dívenky, než vedle smrdutého a lehce připitého kamaráda (třeba Fíka, v tomto případě ožralého jako prase) neboť se za 5? jo asi pět let co jezdi na vodu se nenaučil pít. No a teď vážně, vážně jezdí málo holek to potvrdí každej, nebudem si nic nalhavat počáteční investice zacloumá s každým, na ty vodě to není prdel a vyžaduje to maximální nasazení a odhodlání, káždej občas vysrabí, kluci by mohli vyprávět co jsem loni vyváděl za krviny a jak to bolelo, ale ty prachy a adrenalin zato stojí to taky potvrdí každej no tak doufám, že jsem někoho nalomil a nevystrašil nerad bych způsobil migraci a znovu cituji Hydro: nedej Bože třeba k fotbalistům (fuj). Ale nebojte milé dívenky nedovolíme, aby se Vám něco stalo, hlavně ZAČNĚTE JEZDIT:).

[ Miki ] 30.01.2005 - 00:20:24 :: Jak se vede
Čauves!jak se mate? Ja ted parim u kamose je čtvrt na 1 a je tu sranda toho pití co jsme zatim vypili ty jo!-(robie buble). Ale jinak vopice tu nehrozí.zatim AHÓÓÓJ!!!!   !!!!   !!!!   !!! Miki

[ Zmáťa ] 27.01.2005 - 20:03:50 :: Re: Zakladající člen
Ano, Roman je jeden ze třinácti zakládajících členů Kyblíkářů. A to nepočítám dva juniory.
Co se týče fanynky a jejího názoru, tak souhlasím, nicméně vyrobil jsem to podle přání většiny angažovaných!
Fanklub klidně založ, a přijďte nás někdy povzbudit.

[ Roman ] 27.01.2005 - 19:46:16 :: Re:fanynko
Ahoj fanynko ja jsem z jednich se zakladajicich clenu a moc mne potesilo ze nam pises jesli mas nejaky navrh na zmenu barvy tak nam napis mi si nechame radi poradit mi pak po dohode udelame zmenu ke stavajicim barvam by jsme se neradi vraceli protoze zmena je zivot tak ahoj Roman

[ fanynka ] 27.01.2005 - 19:06:25 :: novy vzhled stránek
Ahoj, nový vzhled vašich stránek je sice zajímavý, ale nedá se na stránky dlouho koukat - když nechci přijít o oči. Nevím, jak se to zdá vám,ale tmavé pozadí s bílým písmem je unavující pro oči. Nechcete to změnit zpět? Moc vám fandim. Vaše fanynka Ps: Mohu založit váš fanklub?

[ Fik ] 27.01.2005 - 12:58:39 :: Re:Logo
TO:LADIS:Myslím si že žlutá u prostřed vypadá opravdu dobře zkus si představit to logo někde jinde nebo v jiné barvě a jistě se mnou budeš souhlasit.

[ ladis ] 27.01.2005 - 09:23:34 :: webovka
Cus Tome stranka v teto podobe je super a konecne to ma smrnc, jenom mi trosku tluce do oci zluty znak uprostred, nevim jestly nebyl lepsi bily

[ Zmáťa ] 23.01.2005 - 18:15:18 :: Pája ...
Umí, Pavel napsal povídání z naší lednové Kamenice. Z diskuse jsem ho odstranil. Je v sekci "Kde jsme byli".

  
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.

[Tento obrázek uvidíte ještě 35 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Mudra / Photo : Jirka / Location : Rizzanese, Korsika, 2011 /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2024