Poslední akce

Kamenice
home run

06.01.2022
Mumlava, Jizera

02.01.2022
Vltava

27.08.2021
Salza, Hinterwildalpenbach

05.08.2021
Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Více ...
  
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
 
[ indi ] 26.05.2005 - 16:58:56 :: jeste malickost : pro potapku
Nejak nam ten fanklub vzne,mam pocit ze si tady nekdo vzal prilis velike sousto a ted to nemuze unest Ozvy se ... Jinak ty terminy co psal Pája tak me osobne vyhovuji-prevazne ty cervnovy.V cervenci to jeste nevim jiste ale je velmi pravdepodobne ze se budu pohybovat na havlickobrodsku... Takze pokud se muzu vybrat tak konec cervna...

[ indi ] 26.05.2005 - 16:36:34 :: umeni...
To teda vazne ziram,,,clovek se zamysli nad tim jak popsat nejak pekne ty vase vylomeniny a vy se toho chytite a nepustite ani za nic.Podle meho nazoru je preci uplne jedno jak to bere TEN DRUHY!!! Kazdy clovek je preci original a ma pravo vybrat si zivot a to jak ho zit---jestli se nekdo citi na to ze bude - treba v lodi-- jen tak sedet a necha se unaset A DELA MU TO DOBRE tak je to spravny Ale taky kdyz ma nekdo pocit ze to tem ostatnim musi natrit a -- ikdyz treba ne pokazdy se mu to podari-- to je jedno-- tak at to dela jak umi.Nejdulezitejsi je TEN POCIT KTERY CLOVEK MA KDYZ SKONCI.A proto TO delejte s citem a laskou sobe vlastni-at uz rekreacna nebo zavodne...

[ Zmáťa ] 26.05.2005 - 12:56:44 :: Zavody ...
To se nám ta diskuse pěkně pěkně rozjela. To se nám ještě nakonec zněkolikanásobí návštěvnost! A protože každý souhlasí s něčím nebo někým jiným a každého baví něco jiného, napište každý příspěveček, rozebereme to, pak se někde sejdeme, popijem ... a bude nám dobře i s různými názory. Perun

[ Kajman ] 26.05.2005 - 12:45:30 :: zavody
Tak to ja s Pajou nesouhlasim. Na zavody jezdim proto, ze je tam skvela particka a super zabava + taky proto abych se necemu priucil a v neposledni rade me zavodeni bavi. Howgh- preberte si to jak chcete.

[ Zmáťa ] 25.05.2005 - 23:46:01 :: Re: k diskuzi o uměni
Ahoj Pájo, až na několik maličkostí s tebou souhlasím (i když třeba jsme se jen nepochopili). Když mě někdo pochválí, tak z toho mám každopádně radost. Na vodu jezdím především kvůli svým pocitům (ale je to kolektivní záležitost, takže vlastně i kvůli těm lidem, se kterými jezdím. Překlepů tam máš hodně. Ale to já asi taky! Tak na příští vodě - ať z ní máme všichni maximální radost! Koukám, že už máš asi doma internet, a tak ti někdy já nebo Dan nainstalujeme ICQ, abychom mohli kecat i s tebou! Perun

[ Pája ] 25.05.2005 - 23:30:42 :: k diskuzi o umění
Každá aktivita je umění na jaké kolik úrovni pokud to děláš s chutí a láskou - lidi to poznaj. Umění je to do doby kdy to děláš pro sebe pro svoji radost a zdokanalení a NEČEKÁŠ ŽE TĚ NĚKDO BUDE FURT CHVÁLIT!!! Jak to začneš vyžadovat (i nevědomě) a budeš se chtít jen srovnávat a vítězit tak z umění uděláš jen další "blbej" spor, např snowbording, bojová umění .... voda. Vzpomeň si když se začínalo stačilo, že se jezdí a ani vesnu nikoho nenapadlo, že se za par let budou hazet loopy natoš zavodit - kčemu? jen se nad sebou zamislet, je nutné každýmu dokazovat co umíš i za cenu toho, že se zabiješ na ňáký kovárně jen abys udělal dojem?? naco?! Vždyť jde jen o tu pohodu a ne se stresovat on umi tohle ja musim taky stim mi mužou všichni polibit .....! snad vtom není moc překlepů psal sjem při světle monitoru

[ DNA ] 25.05.2005 - 22:04:37 :: Fíku my tě máme rádi tak si tohle nečti
Vrrrr řikal, že když to hodim za rohem do konťáku udělam líp, než když tim budu opotřebovávat svoji mechaniku. Pro upřesnění každé té fotce, kterou jsem poslal Tomášovi, jsem musel věnovat od jedné do pěti minut péče, aby bylo poznat co na ní je :) Originály od Vrrrrr ti přivezu o víkendu a jsou tam i moc pěkný videa. POZN pro T : zase málo znaků v Předmětu :(

[ Pája ] 25.05.2005 - 21:22:24 :: slezina - fotky
Ahoj, no nechávat vše na holkách nebudem to se přece nesluší. Tak tady jsou nabídky termínu, potápka říkala, že se jí to hodí koncem června a začátkem července tak co třeba takto 24 nebo 25 červen a pak až 8 nebo 9 červenec, ale teď si nějak nejsem jist jestli nebudem někde pápá. No vyjádřete se a popř. vymyslim něco jinýho. A co se týče těch fotek, tak no teď nějak nemůžu najít ty slušný slova, tak aspoń něco co všichni víme Fííík je hovado a foťák už mu do ruky nedáme ani za zlatýho propečenýho kance. Ale na druhou stranu poznal jsem v té změti chaosu a bublinek zadek svého ZG, ale co, Fík je břídil a já naivně myslel, že to v Chorvatsku byla jen náhoda. Jo a DNA co nato říkal Vráťa když to viděl, taky mu nemoh přijít na jmeno co? jo jakou máš vlastně D.N.A

[ Roman ] 24.05.2005 - 23:36:30 :: Re:Fanynky
Ahoj Fanynko To neni vubec špatná otázka kdy se sejdem a kde ja jsem pro tak neco navrhnete Roman

[ indi ] 24.05.2005 - 19:45:23 :: vodacky um
Jak to tak sleduju tak diskuze o vodactvi se rozjela jako rozbourena reka.ALE!!!co ten sraz na ktery jsem se ptala Nepopiram ze to umeni je a ze si pochvalu zaslouzite,ale myslete i na NAS! My fanynky si taky zaslouzime vasi pozornost,,,,, nebo se snad pletu Tak to zkusim jeste jednou-KDY A KDE SE SLEZEME ..........

[ Kvtoslav Wiesner ] 24.05.2005 - 18:50:56 :: Prosba o pomoc
Vážení vodáci, Sháním velmi nutně na doplnění družstva kajakáře, který si umí poradit v brankách, umí eskymáka a skok z výšky cca 5 metrů. Jedná se o závod ADRENALIN CUP 25.6.2005 v Beskydech. Děkuji za jakoukoli zprávu Květoslev Wiesner E-mail: wiesner@tiscali.cz tel: 732 352 957

[ Zmáťa ] 23.05.2005 - 22:49:14 :: Re: Umění a spol
DNA je, Dane, tvoje nová přezdívka? Ohledně tvého příspěvku mi nezbývá, než jen a jen souhlasit. Hlavně, aby už zase něco teklo! Perun

[ DNA ] 23.05.2005 - 22:21:22 :: Umění a spol
Máš pravdu Fíku, že to co jsi předvedl na Mumlavě s foťákem se uměním teda nazvat nedá. Kdybys jel na vodě, tak by všichni včetně tebe byli šťastnější !!! Jinak ježdění na vodě umění je a rozhodně i ve formě jakou je to naše ježdění. A nemyslim jenom přímo vodu, ale i nepřímo to všechno okolo co všichni dohromady prožíváme a máme za sebou a za co jsem strašně rád, že mam.

[ Zmáťa ] 23.05.2005 - 14:34:12 :: Pro Fíka
Já si nemyslím, že by to někoho urazilo. Jsi ještě příliš mladý na to, abys věděl, že pokud tě už někdo náhodou chválí, tak to nemáš nabourávat. To se stává opravdu jen zřídka. Většinou se člověk nakonec stejně musí pochválit sám. Nakonec, líp to za tebe stejně nikdo neudělá. A proto se chválím rád, často a dobře! A když už mě někdo náhodou chválí, tak ho v tom podpořím. A tady jsme byli pochváleni všichni - tedy alespoň jsem to tak pochopil! Perun

[ fik ] 23.05.2005 - 14:05:20 :: Jmeno
Sorry za nenapsane jmeno psal jsem to ja myslim ze voda je svym zpusobem umeni ale rozhodne bych do toho nepocital to co momentalne predvadime my ale verim ze se to casem zmeni.Sorry jestli to nekoho urazilo

  
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.

[Tento obrázek uvidíte ještě 15 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Dan / Photo : ... / Location : Mumlava /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2024