Poslední akce

Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Kamienna
Sklarska poreba - soutěska

29.05.2019
--

16.05.2019

Rakousko 2019 from Štěpán Hurt on Vimeo.

Zase sucho
-

28.04.2019
Kamenda
od přehrady

22.04.2019

Upper Kamenice from Štěpán Hurt on Vimeo.

Více ...

V diskusi je celkem 6911 příspěvků na 461 stránkách.
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     459 460 461

[ Pája ] 07.04.2005 - 13:08:37
čus Fikus jak to že nešprtáš?

[ fik ] 07.04.2005 - 13:07:22
Mas pravdu tomasi pokazde jsem musel letos zvedat ale za to jsem ani jednou nemusel procvicovat plavani

[ Pája ] 07.04.2005 - 13:07:20
Říkáš ty,ale znáš to, pravda je fádní a lidi si vždy vyberou co se jim hodí na mlýn, tak čus KRYSO

[ Zmáťa ] 07.04.2005 - 11:32:25 :: Re: vylézání ...
Jakápak krysa! Z lodi jsem vylezl na kmen, lo´d plná vody odplula a až potom jsem si dal kraula ke břehu. Prostě jsem sportovně založenej. Podle mě kryse musí předcházet prásknutí a to se mi NESTALO !!! Každopádně ostuda to je. Nicméně kdyby mi bylo hozeno pádlo... Ale co s tím nadělám. Pro mě je důležitý, že jsem dobře projel Tobogán. Jinak bych se na vašem místě nebál. Ona ta kryska někdy příjít musí. Fík měl v jednom pravdu. Mám kur... štěstí! A nejvíc ho štve, že on ne. Zatím pokaždé musel zvedat. Já zatím jen jednou!

[ Pája ] 07.04.2005 - 11:22:44 :: vylézání - břehulák
No tak to razmáznu já továm bylo tak Tom se svou lodí, váhou a motorikou si vybral ten "největší" vracák, odhodil pádlo, a rázem byl opřen o blízký srom. Potom už to šlo rychle, parádní KRYSA a půlkylometrový běh za jeho odplouvájící lodí (můj běh) a to p..o než aby odneslo mojí loď tak přijuchalo zamnou a já si ten spritík dal zpět zase pro svou loď. No co nato říct???prostě

[ Zmáťa ] 07.04.2005 - 09:26:56 :: Víkend na Kamendě
To se vám to kecá, když jste ještě svobodný. Já budu moct jen jeden den. Na druhej nedostanu propustku. No to víte, jsem ženatej - a proto: NEŽEŇTE SE!!! Mimochodem, Fíku, nevím kdo musí pořád eskymovat, protože mu to letos nějak nejde. No, a jednou to přeroste v parádní krysu! A docela jsi mě mile překvapil, že jsi ještě nezačal rozmazávat můj krásný styl při vysedání z lodi. Ti snad budu muset koupit panáka. nebo že by "plzničku"?

[ fik ] 07.04.2005 - 08:32:10
SSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUPPPPPPPPPPEEEEEERRRR kamenda na celej vykend mejdanek a spousta dalsich slasti a radosti .Uz se tesim az to reknu doma tata me asi zabije .Nicmene si to nemuzu nechat ujit takze se mnou pocitejte stejne se chci pokochat tema vasima kryskama

[ D/// ] 06.04.2005 - 19:31:57 :: dont worry Die happy
Fiku, pravda je fadni vid :) Na tu Kamenici pocitejte ze to si fakt nechce nechat ujit - je to tezzsi ale da se to celkem i prenaset ale je to co se charakteru reky tyka parada :) takze jedeme doufam vsichni !!! a na celej vikend - udelame nejakej mejDANek :) .

[ Zmáťa ] 06.04.2005 - 07:52:21 :: Aktuální stavy
Ahoj, tak nám v noci lehce zapršelo do sněhu, a je to znát. Teče skoro všechno. Jestli to vydrží, tak dáme v sobotu nějakej parádní prásk.

[ Zmáťa ] 05.04.2005 - 10:52:56 :: Re: nuda/škola ...
No, podle kilometráže je tam jeden úseček ww4+ ! Nevím, nevím, jestli na to mám. Nicméně se těším. Pája zatím bohužel nic nenapsal, a tak článek o Kamendě z 26.3. je pustý!

[ Fik ] 05.04.2005 - 10:44:07
No vis Dane ten najezd byl celkem dobrej az na to ze jsem to moc bufnul a to mne pretocilo

[ Bestík ] 05.04.2005 - 09:42:01 :: nuda/škola/nuda/škol
Tedka když koukam na ty krásný fotečky z Kamendy tak teda slintam a rve mi žíly, že jste mě nedonutili s váma vyrazit!!! Konečně nějaká ta fotka je. Sice na ni zase nejsem, ale tentokrát je to má chyba. Fíkův krásnej nájezd bokem ve mě vzbudil úsměv - Fík ví proč...., trochu se bojim, že o víkendu zas nikam nevyrazim protože v týdnu potom mam dost písemek:(, týden potom je Kamenda :))))) nebo :((((( ????   každopádně doufam, že nás bude dost - A pojede se hlavně úsek pod úsekem pod přehradou kterej jak doufam dáme všichni!

[ Pája ] 03.04.2005 - 10:50:56
Ahoj Potápko, určitě se sejdem jen co se s klukama domluvíme. Vzhledem k tomu, že je na horách eště dost sněhu tak to vidím taky až tak na ten květen. Původní záměr byl pozvat vás na čáry na loděnici, ale později mi docvaklo, že v tom termínu jsme ve Slovinsku. No škoda tak snad až se vrátíme domluvíme ňákou tu hospůdku napadnla nás Pizzerie Jovani za Fórem. Tak zatim ahoj

[ Potápka ] 01.04.2005 - 23:15:01
Ahoj kluci, člověk se chvilku neozve a hned Vám chybí . Omlouvám se,že jsem se neozvala, ale měla jsem trochu víc práce a čas na připojení se mi nedostával. Fanklub se nám opravdu trochu přibrzdil - pořád čekám, kdy se k nám přidá kamarádka Indiánky . Až nepoteče žádná voda a vy budete mít čas, tak uspořádáme nějakou slezinu v hospůdce . Už je pomalu na čase se více poznat. Mohli by jste tu navrhnout nějakou sobotu, kdy budete mít všichni čas. mě by vyhovovala nějaká v květnu až červnu. Co vy na to? Ahoj zase někdy Potápka

[ Zmáťa ] 01.04.2005 - 10:01:17 :: Re:Sázava + holčičky
Ahoj Pájo, bohužel, s focením jsme začali dobře, ale pak jsme tak nějak nestíhali zastavovat a fotit. Nicméně v sobotu na Kamendě to napravíme, snad. Fanynky se opravdu dlouho neozvali. Haló, kde jste? Perun

1 2 3     << předchozí    
    následující >>     459 460 461
V diskusi je celkem 6911 příspěvků na 461 stránkách.

[Tento obrázek uvidíte ještě 54 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : - / Photo : Helča/Radovan / Location : Osum, Albania, 2012 /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2021