Poslední akce

Kamenice
home run

06.01.2022
Mumlava, Jizera

02.01.2022
Vltava

27.08.2021
Salza, Hinterwildalpenbach

05.08.2021
Gimbach, Gail
--

14.06.2019
Více ...
  
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
 
[ Zmáťa ] 06.04.2005 - 07:52:21 :: Aktuální stavy
Ahoj, tak nám v noci lehce zapršelo do sněhu, a je to znát. Teče skoro všechno. Jestli to vydrží, tak dáme v sobotu nějakej parádní prásk.

[ Zmáťa ] 05.04.2005 - 10:52:56 :: Re: nuda/škola ...
No, podle kilometráže je tam jeden úseček ww4+ ! Nevím, nevím, jestli na to mám. Nicméně se těším. Pája zatím bohužel nic nenapsal, a tak článek o Kamendě z 26.3. je pustý!

[ Fik ] 05.04.2005 - 10:44:07
No vis Dane ten najezd byl celkem dobrej az na to ze jsem to moc bufnul a to mne pretocilo

[ Bestík ] 05.04.2005 - 09:42:01 :: nuda/škola/nuda/škol
Tedka když koukam na ty krásný fotečky z Kamendy tak teda slintam a rve mi žíly, že jste mě nedonutili s váma vyrazit!!! Konečně nějaká ta fotka je. Sice na ni zase nejsem, ale tentokrát je to má chyba. Fíkův krásnej nájezd bokem ve mě vzbudil úsměv - Fík ví proč...., trochu se bojim, že o víkendu zas nikam nevyrazim protože v týdnu potom mam dost písemek:(, týden potom je Kamenda :))))) nebo :((((( ????   každopádně doufam, že nás bude dost - A pojede se hlavně úsek pod úsekem pod přehradou kterej jak doufam dáme všichni!

[ Pája ] 03.04.2005 - 10:50:56
Ahoj Potápko, určitě se sejdem jen co se s klukama domluvíme. Vzhledem k tomu, že je na horách eště dost sněhu tak to vidím taky až tak na ten květen. Původní záměr byl pozvat vás na čáry na loděnici, ale později mi docvaklo, že v tom termínu jsme ve Slovinsku. No škoda tak snad až se vrátíme domluvíme ňákou tu hospůdku napadnla nás Pizzerie Jovani za Fórem. Tak zatim ahoj

[ Potápka ] 01.04.2005 - 23:15:01
Ahoj kluci, člověk se chvilku neozve a hned Vám chybí . Omlouvám se,že jsem se neozvala, ale měla jsem trochu víc práce a čas na připojení se mi nedostával. Fanklub se nám opravdu trochu přibrzdil - pořád čekám, kdy se k nám přidá kamarádka Indiánky . Až nepoteče žádná voda a vy budete mít čas, tak uspořádáme nějakou slezinu v hospůdce . Už je pomalu na čase se více poznat. Mohli by jste tu navrhnout nějakou sobotu, kdy budete mít všichni čas. mě by vyhovovala nějaká v květnu až červnu. Co vy na to? Ahoj zase někdy Potápka

[ Zmáťa ] 01.04.2005 - 10:01:17 :: Re:Sázava + holčičky
Ahoj Pájo, bohužel, s focením jsme začali dobře, ale pak jsme tak nějak nestíhali zastavovat a fotit. Nicméně v sobotu na Kamendě to napravíme, snad. Fanynky se opravdu dlouho neozvali. Haló, kde jste? Perun

[ Pája ] 01.04.2005 - 09:43:59 :: Sázava+ holčičky
Tak pánové koukám na tu vaši galerii fotek ze Sázavy jeto fakt super tolik fotek pohromadě jsem eště neviděl . A co naše holčičky co fanklub nějak to váze, nebo se mi to zdá. Podezřele dlouho mlčí

[ Zmáťa ] 31.03.2005 - 16:08:18 :: Kamenice
Tak to je super. 7:30 je sice ještě noc, ale co bych pro koníčka neudělal. Ramínko už se mi také lepší. Kdo všechno pojede? Voda zatím je. Už se těším! Perun

[ Pája ] 31.03.2005 - 15:18:35 :: Tomáš
Čus, tak mužem dát kamendu z navarova, ale musiš si o dvě hodinky přivstat. vyjedeme dřív a počkáme na tu druhou partu v jeseným. Nám vstavání nevadí je to na tobě. Jinak ta druhá parta má sraz v 9:30 tudiž mi musime mit sraz v 7:30

[ Zmáťa ] 30.03.2005 - 10:41:34
Ahoj, tak se nějak nemohu dočkat těch článečků od Páji a Fíka. Fík se tedy vlastně omluvil a tak to napíšu za něj. A co ty, Pájo? Už jsem nedočkavý. Jo a ještě jedno info pro Dana: ten potok, co na něj máme zálusk, se jmenuje Žarnovník a dává se cca posledních 6km (WW3). Perun

[ Zmáťa ] 23.03.2005 - 13:12:19 :: Aktuální stav vody
Ahoj, jak to tak vypadá, tak meteorologové se liší ve svých výhledech na příští dny. Jedni tvrdí, že pršet bude, druzí (CHMI), že jen ojediněle. Voda v řekách stále klesá a nyní není sjízdná ani ta Kamenice. Pokud to tak zůstane, bude možné dát možná Otavu z Čeňkárny, nebo již několikrát zmiňovanou Sázavu (tam je vody hodně). Teoreticky by možná šla Rolava, nebo jiný potok v Krušnejch horách. No, třeba to za nás do pátku vyřeší počasí. Perun

[ Zmáťa ] 23.03.2005 - 09:34:13 :: Re: pozdrav
Ahoj Honzo, jsem rád, že jsi připraven vyrazit na vodu. Tak v pátek. Perun

[ Honza ] 22.03.2005 - 18:52:35 :: pozdrav
Ahoj všichni! Konečně jsem si domu pořidil mikrovlnu, tak misto toho abych se věnoval nenáviděnému učení ta si vesele serfuju a abych řek pravdu docela me to baví !!! Ale už se těším až bude zejtra po škole a taky na víkendovou vodu!! tak zatim

[ Zmáťa ] 22.03.2005 - 15:19:40 :: Zkušebka
To se nedá nic dělat. To my budeme projíždět válce jako kráva, serfovat na obrovských vlnách a myslet na tebe jak pracuješ . Kluci se ještě chystají v sobotu a já v neděli (pokud tedy někoho seženu) ,ale teoretická šance tu je ! Pokud máte někdo chuť v neděli něco dát, dejte vědět. Perun

  
1 2 3     << předchozí    
    následující >>     464 465 466
V diskusi je celkem 6978 příspěvků na 466 stránkách.

[Tento obrázek uvidíte ještě 59 minut a znovu za 11 dní a 2 hodin.] Paddler : Jirka / Photo : (?) / Location : Mumlava /
| úvod | něco o nás | užitečné odkazy | diskuse | co bylo | co bude | | nepřihlášen | přihlásit se

© Kyblíkáři   2004 - 2024